Jr Project Manager

Dacă esti pasionat de cercetarea de marketing, ai abilități organizaționale puternice și prosperi într-un mediu de lucru la distanță, te încurajăm să aplici pentru această oportunitate interesantă!

Cerinte

•Diplomă de licență în Marketing, Administrarea Afacerilor sau domeniu conex.
•Experiența anterioară (internship sau entry-level) în cercetarea de marketing sau managementul de proiect este un plus.
•Abilități organizaționale puternice și atenție la detalii.
•Abilități excelente de comunicare, atât scrise, cât și verbale.
•Abilitatea de a lucra independent și de la distanță, fiind în același timp un jucător de echipă colaborativ.
•Este necesară fluența în limba engleză;

Responsabilitati

Planificarea, organizarea și coordonarea proiectelor de cercetare de marketing de la inițiere până la finalizare. Colaborarea cu echipe inter-funcționale pentru a vă asigura că obiectivele proiectului sunt îndeplinite în termen și în buget.
•întreprinderea cercetării și analize de piață
•Întocmirea documentației proiectului

Beneficii:

•Ai oportunitatea de a lucra de la distanță de oriunde din România.
• Acumulezi experiență practică în cercetarea de marketing și managementul proiectelor. •Colaborezi cu o echipă talentată și de susținere.
•Garantam un pachet de compensații și beneficii competitive.